İstanbul içi kurye ile aynı gün teslim opsiyonu, (pazar günü hariç) 13:30 ‘a kadar verilen siparişler için geçerlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan sorulara buradan göz atabilirsiniz! Daha fazlası için bizimle bilgi@mergenbox.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Kargo

İstanbul’da aynı gün teslimat (özel kurye ile) hizmeti pazar günü hariç (resmi tatiller dahil değildir) 13.30’den önce verilen siparişler için geçerlidir. 13.30’den önce vermiş olduğunuz siparişler 21.00’ye kadar teslim edilir. Belirtilen gün ve saatler dışında verilen siparişler ilk iş gününde gönderilecektir.

Kapsam dışı bölgeler; Adalar, Arnavutköy, Şile, Göktürk, Tuzla, Çatalca ve Silivri' dir.

Aynı gün teslim edilecek (özel kurye ile teslim) siparişleriniz için bizimle bilgi@mergenbox.com mail adresinden iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kargolu siparişlerinizi sisteme kayıtlı e-posta adresinize gönderilen kargo takip numarası ile linkten takip edebilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo şirketinin yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde teslim edilecektir.

Tüm siparişler verildiği gün içerisinde en geç 17:00' a kadar kargoya verilir.

Kurumsal Sipariş

Tüm kurumsal ve toplu siparişleriniz için bizimle doğrudan iletişime geçebilir veya kurumsal hediyelik bölümünden anketi doldurarak bizden kurumsal katalog talep edebilirsiniz. Ekibimiz gün içerisinde istekleriniz doğrultusunda sizlerle iletişime geçecektir.

İptal ve İade

İptal veya iade edilen siparişlerinizin ücret iadesi, banka kartı ile yapılan alışverişlerde 7-10 gün, Kredi Kartı ile yapılan alışverişlerde 1-3 iş günü içerisinde bankanıza yansıyacaktır.

İptal etmek istediğiniz siparişinize ait numarayı ve iade talebinizi bilgi@mergenbox.com adresine e-posta ile gönderebilirsiniz.